logotype
  • image1 Wykupy menedżerskie MBO/LBO
  • image2 Fuzje i przejęcia przedsiębiorstw M&A
  • image3 Finansowanie inwestycji

Zasady inwestycyjne

    Groinvest jest spółką doradczo-inwestycyjną zainteresowaną wejściem kapitałowym do przedsiębiorstw posiadających ciekawe projekty, na które poszukują kapitału w przedziale 200 tys. zł - 5 mln zł.

W obszarze naszego zainteresowania inwestycjami są wszystkie projekty z branż charakteryzujących się wysokim potencjałem wzrostu rynku, jak i projekty z innych branż, dające wysoki zwrot z inwestycji oraz posiadające zdolność do generowania dodatnich przepływów pieniężnych od początku inwestycji.

Najważniejszym kryterium oceny projektów są zdolności kadry menedżerskiej ich doświadczenie, determinacja i nastawienie na sukces.

Groinvest inwestuje w kapitał własny spółki poprzez objęcie uzgodnionej części udziałów lub akcji, ale również możliwa jest inwestycja poprzez kapitał dłużny udzielając spółce pożyczki lub obejmując wyemitowane obligacje.

W celu zgłoszenia projektu prosimy o przesłanie krótkiego opisu wraz z danymi kontaktowymi na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

2020  Groinvest - Twój Partner w Transakcjach